عنوان : " برگزاری كارگاه آموزشی آسیب¬های فضای مجازی و مدیریت زمان
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ 
ساعت : ۸:۲۵:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی بیمارستان رازی اهواز : در راستای افزایش سطح آگاهی اجتماعی و عمومی با هماهنگی موسسه فرهنگی تفکر پویا "کارگاه آموزشی آسیب­های فضای مجازی  ومدیریت زمان " پنج شنیه  مورخ  97/11/4با حضور جمع زیادی از کارکنان در محل سالن شهید ولی شرف بیمارستان رازی برگزار گردید.

 حاج آقا موحدی مدیر موسسه فرهنگی تفکر پویا  هدف از برگزاری این دوره را آشنایی هرچه بیشترکارکنان و خانواده ها   با آسیب‌شناسی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بیان کرد.

و اظهارداشت: : استفاده از اینترنت و فضای مجازی  به شرط استفاده صحیح، ابزاری مناسب برای توسعه افکار و اندیشه ها ، انتقال اطلاعات و علم ودانش بشری  محسوب می شود، وآگاهی و شناخت  این  فضای در درجه ی نخست اولویت  آن قرار دارد زیرا آگاهی راه نفوذ شیادان به حریم خصوصی افراد را مسدود می کند و از وقوع بسیاری از جرایم  وبزه کاری های اجتماعی جلوگیری می کند استفاده از این فضا مستلزم آشنایی با معایب و محاسن فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است و با استفاده از این ابزار در فضای امن می توانیم حداکثر بهره برداری مفید از این امکانات را داشته باشیم.

وی گفت: باید با نگاهی کاملا منتقدانه به پیام هایی که در شبکه های اجتماعی به دستمان می رسد هر خبری را قبول نکنیم و نشر ندهیم چرا که پشت پرده این دنیای مجازی واقعیت هایی نهفته است که ما از آن بیخبریم و کاملا به ضرر ماست.


تعداد بازدید : 101

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
V5.1.0.0