عنوان : حضور خدام ثامن الحج حضرت امام رضا (ع) در هفته كرامت در بیمارستان مستقل رازی
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ 
ساعت : ۱۰:۱:۵۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مستقل رازی اهواز گروه زیر سایه خورشید در تاریخ 98/4/15 به مناسبت هفته کرامت در بیمارستان مستقل  رازی حضور یافتند. خادمین شریف حرم مطهر رضوی با حضور در دفتر ریاست بیمارستا ن : هدف از  این برنامه ها و حضور را  ، نشر فرهنگ رضوی ،ترویج زیارت از راه دور عنوان نموده و اظهار داشتند این برنامه جهت افرادی که توفیق زیارت حضوری بعلت بیماری یا راه دور قادر به حضور در مرقد مطهر نمی باشند تدارک دیده شده تا بتوانند با اتصال روحی به بارگاه مقدس علی ابن موسی الرضا توفیق زیارت نصیبشان گردد.

 دکتر فرهنگ  کره بندی مدیر عامل محترم بیمارستان مستقل رازی اهواز  ضمن عرض خوش آمدگویی و خیر مقدم به خادمان گرامی بیان داشتند   ،  عشق و علاقه ما ایرانیان  به امام رضا (ع) وصف ناپذیر است و ایجاد  این فضا و ارتباط معنوی علاوه بر آرامش و صفای روح  ، شور و شعف خاص به  بیماران، همراهان و همکاران القاء میکند که همه ما نیازمند این حس و ارتباط معنوی هستیم .

 سپس گروه خدام به همراه همکاران از بخش های جراحی،نوزادان،دیالیز و ICU بازدید نموده و ضمن تبرک جستن بیماران و همراهان و همکاران به پرچم مقدس حرم  بسته های تبرکی نیز به همگی اهدا نمودند.
تعداد بازدید : 72

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
V5.1.0.0