اسلاید شو

مناسبت ها

منوی اصلی

  خدمات الکترونیکی

  آخرین اخبار
  10 
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ 
  ۱۰:۵۴:۰  | 
  تعداد بازدید : ۵۶
  به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی رازی اهواز، پنج شنبه 8 آذرماه 1397 دوره آموزشی به منظور ارتقاء سطح اگاهی ویژه کلیه پرسنل خدماتی و کمک بهیار با همکاری واحدهای بهداشت محیط و کنترل عفونت و مسئول خدمات بیمارستان در سالن کنفرانس ولی شرف بیمارستان رازی اهواز برگزار شد.
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ 
  ۹:۴:۳۷  | 
  تعداد بازدید : ۷۱
  به گزارش روابط عمومی بیمارستان مستقل رازی اهواز، چهارشنبه مورخ 23/8/97 معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه جندی شاپور اهواز و هیأت همراه متشکل از مدیران و کارشناسان این حوزه، به صورت سرزده از واحدها، بخش‌ها و امکانات بیمارستان مستقل رازی اهواز بازدید کردند.
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ 
  ۱۱:۱۲:۴۷  | 
  تعداد بازدید : ۱۴۱
  به گزارش روابط عمومی بیمارستان مستقل رازی :جلسه هم اندیشی مدیر عامل بیمارستان بیمارستان رازی با مدیران و مسئولین واحدها در روزیکشنبه مورخ 97/8/13 در دفتر مدیر عامل بیمارستان برگزارگردید.
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ 
  ۹:۱۷:۱۶  | 
  تعداد بازدید : ۹۵
  به گزارش روابط عمومی رازی اهواز: نظر به اهمیت توجه به دیابت به عنوان یک بیماری غیر واگیر دار شایع در جوامع امروزی ناشی از اختلال در سوخت‌وساز بدن که موجب افزایش قند خون فرد شده و مشکلاتی را برای بیمار به دنبال دارد در روز پنج شنبه مورخ 97/8/3 توسط واحد آموزش و دفتر پرستاری خانم ها بیتا خانی ، ستایش مقدم فر ،فروغ رئیسی فر برای تمامی پرسنل و گروه هدف در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار گردید
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ 
  ۸:۳۲:۱۴  | 
  تعداد بازدید : ۱۵۲
  به گزار ش روابط عمومی بیمارستان رازی اهواز :به منظور تایید بخش مسمومیت بیمارستان رازی و پذیرش فلوشیپ این بخش مورخ 97/7/18 دکتر قشلاقی نماینده وزارت بهداشت ، دکتر فروزان فر معاون دانشکده پزشکی اهواز با همراه اعضای هیئت علمی بخش های مسمومیت و ICU، از بخش های مسمومیت و ICU مسمومیت بیمارستان رازی بازدید ارزیابی و سنجش انجام دادند.
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ 
  ۱۰:۲۱:۲۳  | 
  تعداد بازدید : ۳۹۲
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ 
  ۹:۱:۵  | 
  تعداد بازدید : ۲۵۷
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ 
  ۱۲:۴۷:۵۰  | 
  تعداد بازدید : ۳۲۹
  بی شک با میلا د مولود کعبه در ماه نزول برکات ایزدمنان محبت برعرشیان و فرشیان تمام نمود تا شرط آسمانی شدن را تنها از طریق تاسی از رب النوع عشق ،ایثار ،مهربانی و گذشت بدانند .
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ 
  ۲۰:۵۱:۵۷  | 
  تعداد بازدید : ۲۲۶
  تاريخ وقوع :
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ 
  ۱۲:۱۷:۳۲  | 
  تعداد بازدید : ۲۱۷
  دکتر فرهادسلطانی رئیس بیمارستان گفت این دستگاه قابلیت انجام تمام اتوماتیک تستهای انعقادی با سرعت 280 تست در ساعت را د ارد
  صفحه1از41234.بعدي.برو

  استعلام قیمت
   

   

   

   


  آمار بازديد از سايت
  آمار کلی
  آمار کل بازدید 283783
  پربیننده ترین روز 1396/06/25
  آمار پر بيننده ترين روز 636
  بازديد امروز 242
  بازديد ديروز 287

  پایگاه های اطلاع رسانی


   

  سامانه دانلود دانشگاه


  جستجوي پزشكان

  Login
  نام کاربري:
  کلمه عبور:
  ورود به سيستم
  کد عبور خود را فراموش کرده ام

  بخش های بستری  حدیث


  V5.1.0.0